icon

Candy Crush

2.45.25 için
Android

4.0

31

Klasik Candy Crush, şimdi sakızlarla birlikte

2M

Bu uygulamayı oyla

Candy Crush Jelly Saga, klasik oyuna artı yeni özelliklerin eklendiği Candy Crush grubuna ait yeni bir oyundur. İlk farkedeceğiniz şey, sakızlar gibi yeni nesnelerin de eklenmiş olmasıdır.

King.com oyunlarında hep olduğu gibi, bireysel oynama seçeneği vardır; ancak, Facebook arkadaşlarınızla oynar ve yüksek skorlarınızı onlarla paylaşırsanız ödüller kazanırsınız. Başka bir deyişle, Facebook'ta skorlarınızla övünmenize gerek yoktur, fakat, oyunun en yüksek seviyelerinde bu çok işinize yarayacaktır.

Candy Crush Jelly Saga'nın ilk versiyonu her çeşit sakızı ekranda yok etmek için eşleştirebileceğiniz 120 farklı seviyeye sahiptir. Hedef, her zaman olduğu gibi, her bir seviyede üç yıldız almaktır ve bunun tek yolu birçok şekeri çarpıştırmaktır.

Candy Crush Jelly Saga görsel olarak Candy Crush Saga'yı ünlendiren estetiği aynı şekilde korur: basit, sevimli ve renkli dizaynlar hem çocukları hem de yetişkinleri neşelendirir. Sakızları kırdığınızda çıkan efektler oldukça etkileyicidir.

Candy Crush Jelly Saga her ne kadar yeni şeyler sunmasa da, eğlenceli bir oyundur, basit oyunuyla oyuncuları saatlerce kendine bağlar ve öğrenmesi kolaydır. King.com en saf haliyle.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Kısıtlamalar

Deneme versiyonu olduğunu duyuran reklamları içerir.

X